Melyik opció lenne jobb?

Figyelt kérdés

A helyzet az élelmiszermérnökként dolgozom kb egy másfél éve és most körvonalazódott bennem hogy mivel is szeretnék foglalkozni.


Először is minőségbiztosítás esetleg folyamatirányítás érdekelne, de nem csak élelmiszeriparra lekorlátozva ezért két dolgon gondolkoztam.


1.opció csinálok egy vegyészmérnök msc-t. (2év)


2.opció csinálok egy gépészmérnök bsc-t.(3,5 év)


Az érdeklődés meglenne mind a két irányba hisz jelenleg is műszaki munkakörben dolgozom nem laborban, viszont kicsit a vegyészmérnökin gondolkozok hisz az csak 2 év lenne míg a gépész 3,5.


Jelenleg 23 éves vagyok.



2022. szept. 30. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a vegyészmérnökit választanám, mert abból - szerintem - kevesebb van.
2022. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gépészmérnök msc-re nem mehetnél át? Vegyészmérnökök, biomérnökök mindenképp tudnak váltani, szerintem akkor az élelmiszermérnökök is.
2022. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a gépész kar oktatási dékán helyettesével. Küld el neki a mintatantervedet és kérdezd meg tőle hogy felvennének e téged oda gépész MSC-re.
2022. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!