Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megérné villamosmérnöknek/gépé...

Megérné villamosmérnöknek/gépészmérnöknek, esetleg informatikusnak tanulni?

Figyelt kérdés

Világ életemben rajongtam a gépekért, robotokért, iaz elekromos dolgokért, mádok ilyenekkel foglalkozni, bár sajnos itthon nem nagyon van rá lehetőségem. Szerintetek megérné ilyesmit tanulni szakmának?

El lehet ilyenekkel helyezkedni? Matek, fizika, info perfektül megy, soha nem is volt velük gond. Valahogy vonz a BME. Ilyen irányú képzettséggel van esélyem elhelyezkedni majd, vagy abszolút a szerencsén múlik? Illetve van olyan hogy mechatronikai mérnök? Nem nagyon vagyok tisztában vele, hogy mi az, elmondaná valaki?

Bocsi ha kicsit sok a kérdés :) 15/F


2010. szept. 26. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből a mérnökökből nagy hiány van, főként jó szakemberekből, mindenképp megérné.
2010. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megérné.

felvi.hu-n nézz körül :)

2010. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Igen, van értelme. A fiam a BME-n kezdett villamosmérnökin, kiküldtők ösztöndíjjal tanulni Németo-ba, és hazajött informatikai mérnökként. A Dell cég műszaki tanácsadója. Angol német ( magyar) perfekt.

Jó, ha már 15 évesen van célod. És ezért érdemes megdolgoznod a gimiben. Ugye azt nem akarnád kihagyni?

2010. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azthiszem a döntés megszületett :)

2010. szept. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!