Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építőmérnök szak melyik...

Építőmérnök szak melyik egyetemen a legjobb?

Figyelt kérdés
Gondolom a BME-n... Azon kívül valakinek van tapasztalata a többi egyetemmel kapcsolatban? (ÓE, DE, PTE, SZE, NKE) Melyiknek van valami pozitívuma/negatívuma? (olyan válaszok nem érdekelnek, hogy felesleges ezt a szakot választani)

2022. nov. 7. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
egyiken se
2022. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hat az a durva, hogy ebben dolgozom, és ha az első valaszolo kicsit nyersen ìrta le, de valóban egyiken sem tanulnám ezt újra, pedig érdekes szakma. Csak hát 30felett az ember napi 8 órában ősszeszedhető biztos egzisztenciára vagyik mar, aki evvel az épìtőmérnöki szakmával nehezen kivitelezhető
2022. nov. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sòt, megkockaztatom , hogy kivitelezés mellett normális családi életet sem lehet fenntartani, legalábbis elég sok helyen

.

2022. nov. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem jó tapasztalatom volt a BME-n, többit nem ismerem.
2022. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
BME-n végeztem, nem tenném újra. Egyszerűbb egy “könnyebb” egyetemen elvégezni rendben és beállni dolgozni. Nem ad több tudást egyik vagy másik és úgyis attól függ, hogy mit szeretnél csinálni utána. A mesterképzést nagyon kérik, de úgyis csak szerkeszteni fogsz vele, mert lesz tapasztaltabb, aki tervezzen. Sorolhatnám még, de #1esnek igaza volt, ahogy utána is. Se pénz, se egzisztencia, se 8 órás munka. Röviden.
2022. nov. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is olvastam, hogy nem a legjobb választás, de a többi mérnöki szak nem érdekel annyira engem. És annak nem látom értelmét, hogy egy olyan szakon kezdjek el tanulni, ami nem érdekel. Ezért tartanék ki az építő mellett továbbra is.
2022. nov. 9. 14:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6: én is kitartottam mert csak ez erdekelt, sőt imádtam evvel kapcsolatos dolgokat böngészni a neten , de a sok szarság pár év alatt meg tudta velem utáltatatni az egészet, és most csak azért csinálom mert nincs más.
2022. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de talán idővel majd változik a helyzet.
2022. nov. 9. 21:38
 9/10 anonim válasza:
100%
Debreceni egyetemen végeztem 2021-ben közlek szakirányon építőmérnökként. Most győrben csinálom a mestert levelezőn, nem látok túl nagy különbséget a BME, győri és egyéb egyetemeken végzett kollégák között. Munka keresésnél sem volt soha hátrányom belőle, hogy nem a BMEn végeztem.
2022. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó tanacsként ìrom: mernökként joval jobb iparágak vannak mint az epìtőipar, ahol anyagilag is jobban meg vannak becsülve a mernokok és napi 8 órában inkább megáll a napi munkavegzes , szóval kevesebb szabadidőt vesz el. Nem egy heti 60 órát dolgozo épìtőmernokrol olvastam itt. Én inkább a heti 40 fele orientalódnék az biztos. De az sajnos ritka az epitoiparban .
2023. márc. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!