Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE-MK Gépészmérnök BsC-ről...

SZTE-MK Gépészmérnök BsC-ről GAMF Műanyagfeldolgozó MsC (levelező)?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy egy SZTE-s GM végzettséggel mennyire valószínű, hogy felvesznek GAMF Műanyagra? Milyen az elbeszélgetés? Kell esetleg különbözeti vizsgát tenni? Sajnos sok tudást nem kaptunk az SZTE-s alapképzésen a műanyagokról, szóval a 0-ról kezdeném. A téma érdekel viszont van lehetőség belevágni vagy ide inkább vegyészek mennek.

2022. dec. 14. 09:38
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, de én is azt SZTE-n tanulok gépészmérnökként, ez az utolsó előtti félévem, azt én is tusom igazolni, hogy a műanyagokkal kapcsolatban nem sok témát érintettünk anyagismereten.
2022. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen de ez a képzés nem is feltétlen műanyagokkal kapcsolatos ezért is fogalmazódott meg a kérdés, hogy egy másik egyetem gépészmérnök szakjáról mennyire lehet átjárni a GAMF-os műanyag specializációra.
2022. dec. 15. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!