Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után mit tanuljak...

Érettségi után mit tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, de fogalmam sincs mit tanuljak tovább. Nincs szakmám se tapasztalatom. Jó vagyok matekból, kreatív vagyok és tehetségem is van a művészethez. Sokan fordulnak hozzám tanácsért és szívesen segítek mindenkinek.

De ez sajnos nekem nem segít dönteni olyan szakma kéne amivel el lehet helyezkedni és jól is lehet keresni. Ez nekem nagyon fontos mert szeretnék segíteni a családomnak is. Kérlek segítsen valaki nagyon kevés az időm.


2008. dec. 27. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én javasolnám valamelyik mérnöki szakmát. Ha tehetséged van a művészethez, akkor pl. az építész, építőművész szakokkal próbálkozhatsz.


-falcon-

2008. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a vendéglátásban sok pénz van. Rövid idő alatt sokat lehet vele külföldön is és Magyarországon is keresni. Kecskeméten van egy új alapítványi iskola (Arany Boróka Szakképző Iskola), az nagyon jónak tűnik.
2008. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!