Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnökin milyen...

Villamosmérnökin milyen könyvekből tanultok?

Figyelt kérdés

Első éves vagyok és vártam, hogy lesz majd jó sok könyvem. Hát egy darab sincs. Persze van rengeteg pdf, de én jobban szeretek könyvből tanulni.


Tudnátok nekem ajánlani?



2023. febr. 8. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyetemen nem nagyon lesz könyv, max nézd meg az adott tárgyból az ajánlott irodalmat
2023. febr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Melyik intézményben?

Konkrétan milyen tárgyakra gondolsz?

Nálunk a műegyetemen az ötéves képzésben elsőben nem is volt semmi kifejezetten villamos. Matekból volt három egyetemi jegyzet ("a Császárné"-k), meg a három Kísérleti fizika Budótól, meg volt még kémia, meg ilyesmi töltelékek.

2023. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Kinyomtatod a PDF-et? :D
2023. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ki az a sok ostoba barom, aki a tényeket közlő hozzászólásomat leviszi nullára? :D
2023. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Könyvekből? Mit képzelsz magadról hanyadik évszázador írunk he? Az 5 éves képzés során egy könyvet nem nyitottam ki pedig nem egy csúszkáló barom voltam hanem egy Top G Legend hallgató.
2023. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dorian Gray válasza:
@2: Jaj a Császárné könyvek....én 21 éve kezdtem az egyetemet, de már akkor is azokból nyomták az analízist, meg a példatárak. Kegyetlen silány minőségű kivitelben, mind a nyomtatás (olvashatatlan betűtípus), mind a kivitel (pár lapozgatás után esett szét lapjaira)... Rémes.
2023. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De most (már vagy egy évtizede) jó minőségben megvan pdf-ben valahol a műegyetem honlapján.
2023. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!