Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csecsemő és kisgyermeknevelőne...

Csecsemő és kisgyermeknevelőnek milyen szabályai vannak a kreditpont gyűjtésére?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom 4 évente meg kell hogy legyen a 60 kreditpont. De ha én időközben másik munkát csinálok pl 10 évig takarítónő leszek majd utána újra kisgyermeknevelőként akarok elhelyezkedni akkor mi van az elmaradt kreditpontokkal? Valamint a 4 éves idő határ az év végéig tart ugye? Tehát a 4. év végéig (dec. 31ig)

2023. márc. 24. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon elnéztél. Kizárt dolog, hogy 4 teljes év alatt várjanak el 60 kreditpontot egy olyan képzésen, amely 3 éves és 180 kreditpontos. Legegyszerűbb, ha felhívod az egyetem tanulmányi osztályát és utánaérdeklődsz a minimális krediszerzési feltételeknek.
2023. márc. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csecsemő és kisgyermeknevelő OKJ vegzettsegem van amit 4eve szereztem meg es ebben is dolgozok mar 4 eve es nekem a fonkom mondta hogy 60kredit pont kell 4 evente
2023. márc. 25. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: A főnököd helyett én a helyedben inkább a tanulmányi osztályra hallgatnék. Egyébként is elég nagy butaság 4 év alatt csak 60 kreditet gyűjteni, mert így csak 12 év alatt szerzed meg a szükséges 180 kreditet, s közben fizetheted a rengeteg költségtérítést. Az ugyanis, aki egy év alatt nem teljesít legalább 30 kreditet, automatikusan átsorolódik költségtérítésesre, azaz 11 évig fizetned kell a tandíjat. Még egyszer mondom, hívd fel a tanulmányi osztályt vagy érdeklődj náluk emailben. Ez a biztos.
2023. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

Olvasd el legalább az elejet

2023. márc. 26. 12:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan lehet tobb pontot is szereznie annak aki streber de a minimum kotelezo az 60pont akinek felsofoku vegzettsege van annak pedig 80pont a minimum elvart 4EVENTE
2023. márc. 26. 12:19
 6/8 A kérdező kommentje:
De ahogy a kerdesben irtam is en inkabb arra lennek kivancsi hogy ha most mas teruleten kezdek el dolgozni akkor kesobb ha vissza jonnek ebbe a szakmaba akkor mi van a kreditekkel amik ugye elmaradtak mivel nem ebben dolgoztam egy bizonyos ideig?
2023. márc. 26. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak most vált világossá, hogy te nem az egyetemi csecsemő- és kisgyermeknevelő (3 éves, diplomát adó) képzésről beszélsz. Így már más.
2023. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat nem, rajuk nemtudom mi vonatkozik bar nekik sem 180pont kell.... Es amugy irtam is korábban hogy okj vegzettsegem van
2023. márc. 27. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!