Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van egy alapdiplomám. Számítta...

Van egy alapdiplomám. Számíttathatom az alapján a pontaimat, ha újra szeretnék jelentkezni az egyetemre, de az alapszakmámtól teljesen eltérő a választott szak?

Figyelt kérdés
Óvodapedagógus vagyok és a programtervező informatikus szakot szeretném elkezdni. Köszönöm szépen a válaszokat!

2023. márc. 26. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a választott egyetem lehetővé teszi a pontszámítást oklevél alapján, akkor igen.
2023. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Jobban teszed ha felkötöd a gatyádat mert az nem ilyen bóvli büfészak mint az óvodapedagógia, ott egy félév alatt nagyobb mennyiségű lesz a tananyag mint azon a kamuképzésen és a számonkérés is már dimenzió.
2023. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, teljesen igazad van. De vagy van ez az opció, hogy felkötöm a gatyámat és belevágok vagy lassan koldusbotra jutok. Az adott egyetem mintatanterve alapján már kóstolgatom a dolgot. Mivel az idei évről lecsúsztam (pótfelvételi, keresztfélév nem opció önköltség miatt), van szinte egy évem eldönteni hogy biztosan ez való-e nekem. Egyenlőre a webprogramozást csinálom, az nagyon tetszik,de szeretnék kicsit elmélyülni a programnyelvek kínálataiban és a lehetőségekben. A tanulás, kitartás megy, van egy mesterdiplomám is, igaz, az is humán tárgy. Ha jövőre beadom a jelentkezésem és bekerülök államira, szerintem nincs veszteni valóm. Ha mégsem nekem való és egy éven belül otthagyom, még a tandíjat sem kell vissza fizetnem.
2023. márc. 27. 08:03
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
2. Aki gyerekekkel foglalkozik, tanítja őket, az nem bóvli. Szokjál le az ilyen ostoba szövegelésről.Gondolom téged sem apád tanított meg írni-olvsni, úgyhogy kapj a fejedhez, mielőtt a pedagógus pályát leszólod.
2023. márc. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor lebóvlizzák, viszont amikor majd a gyerekét fejleszteni kell, amibe ő ugye nem hajlandó időt és energiát tenni akkor majd összeteszi a kezét, hogy vannak pedagógusok. Egyszer ülne be egy teljes létszámú óvodai csoportba, csak egy délelőttre...
2023. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!