Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Még mindig színvonaltalan a...

Még mindig színvonaltalan a Károli jogász képzése?

Figyelt kérdés
A vélemények erről a szakról itt Gyakori Kérdéseken már elég régiek, kíváncsi lennék, hogy most milyen a helyzet. Esetleg aki oda jár, tudna véleményt írni? Most elsőéves vagyok egy vidéki egyetem jogi karán, de több dolog miatt is jobb lenne Pestre átjelentkeznem. Köszönöm a válaszokat előre is!

2023. ápr. 3. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem járt a Károlin jogra, aki azt mondja, hogy színvonaltalan. Nem az, de tény, hogy a Pázmány jobb.
2023. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Mindig is az volt, egy igazi büfészak
2023. ápr. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem színvonaltalan, de kisebb a követelmény mint az eltén vagy pázmányon (a.k.a. “nem szivatnak a tanárok”, “barátságos, emberközpontú”, “gyakorlatorientált” stb.) és a diákanyag is gyengébb (azaz akiket a top helyekre nem vettek fel). Egy olyan szakmában, ahol ennyire nagy a verseny, sajnos ez is sokat számít. De! Nem hiszem, hogy gyengébb lenne, mint bármelyik vidéki egyetem jogi kara, szóval nyugodtan jöhetsz.
2023. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Hat…orulok, ha mindenem gorbul a felevben, csak annyira veszik lazan:DD
2023. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán tanulni kéne, kedves utolsó:)))
2023. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy itt sem eszik olyan forron a kasat te ostoba
2023. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja értem. Én az Eltéhez szoktam
2023. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
🤮🤮🤮
2023. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A 3 válasz adóval teljesen egyet értek, én idén végzek Károlin egyáltalán nem bántam meg hogy idejöttem. 90% a tanároknak nem a szivatásra megy emberközpontúak, folyamatos ZH-ra szemináriumokon viszont készülj fel Károlin. Viszont itt is vannak nehéz vízválasztó tantárgyak. (róma, jáb, munka stb.) Az elte cum laude feltétel néhány állami állás kivételével már csak tévhit, sokkal jobban fogja érdekelni a jövőbeni munkaadódat a tudás amit interjún fogsz produkálni.
2023. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!