Mi az a Waldorf iskola, valami kisegítő?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy csajjal ma aki tök normális meg szimpatikus volt de aztmondja Waldorf iskolába jár Óbudára. Nem tudtam mit jelent az hogy Waldorf ezért megkérdeztem tőle erre azt mondja hogy speciális oktatás van ott. Most ez azt jelenti hogy értelmi fogyatékos vagy ez valami kisegítő?


Nem találtam kielégítő választ a googlen ott is "speciális igényű" gyerekekről beszélt de az mit takar én nem értek ilyen szakszavakból szóval magyarul elmebetegek járnak oda vagy mit jelent magyarul?



2023. máj. 12. 02:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
"éppértelmű" meg "top csávó" - ez aztán a stílus, LOL
2023. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

"Magyarorszagon az allami es a legtobb magan iskolaban is az ostoba porosz modszerrel valo oktatas folyik"

Ezt a baromságot felejtsük már el! Ez egyszerűen NEM IGAZ! Semmi "poroszos" nincs a mai magyar oktatási rendszerben (hibái persze vannak).

2023. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

A Waldorf sulikba erdemes beiratni - ha anyagilag belefer - a Mensa-gyerekeket is, mert ők az allami oktatasban csak elvesznek.


Kerdező, a te IQ-d azonos a cipő méreted számával.

2023. máj. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, #13, gondolod, hogy tudja, mi az a Mensa?


Mindjárt jön azzal, hogy tehát nemcsak az elmebetegek, hanem a csórók is odajárnak akkor, akiknek csak menzára telik...

2023. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Elit iskolába is járnak figyelemzavaros diákok, nekem is voltak ilyen tanítványaim, de amíg az osztályfőnök nem jelezte, nem is tudtam, mert nem látszik (persze ez a mértéktől is függ).
2023. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 remenylaura válasza:
100%
Waldorf iskola = boldog sulis évek, igazi közösség,figyelmes és kedves tanárok.
2023. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!