Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Info-bionika MSc-re szeretnék...

Chlorophyll kérdése:

Info-bionika MSc-re szeretnék bejutni, mert nincs időm (sem pénzem) az elejéről kezdeni. Aktív hallgatóktól vagy mostanában végzettektől kérnék segítséget, tanácsokat, tananyagokat. Tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Kreditátvitellel és felvételivel be lehet jutni a szakra, de szeretnék elolvasni előtte konkrét tananyagokat, hogy képbe kerüljek. Kérem, segítsen, aki tud ilyen anyagokat megosztani vagy küldeni. Köszönöm.

#bionika #TTIK #Itk #PPKE-ITK #Info-bionika MSc
2023. máj. 17. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nincs időd az elejétől kezdeni? Mégis mit? Milyen alapszakot (BSc) végeztél egyáltalán?


Bár elég zavaros ez az ideböfögésed de most te úgy akarsz MSc-re menni hogy nem végeztél BSc képzést? Olyat nem csinálhatsz mivel a BSc az alapfeltétele minden MSc képzésnek.

2023. máj. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok neked segíteni, mert ide járok, de sokminden függ attól is, hogy honnan, milyen másik msc-ről jössz és melyik szakirányt választod. Tananyagokat mindenképp csak privátban küldenék, így ha érdekel, légyszi írj ott.
2023. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vannak szakok, ahol feltétel a BSc, van, ahol nem. Az IB MSc-re elvileg be lehet jutni MA, sőt talán BA után is (bár az utóbbi nem érint, nekem MA okleveleim vannak). Ilyenkor az a kérdés, végeztél-e olyan tárgyakat máshol, amik megfeleltethetők az IB-re bejutáshoz szükséges tárgyaknak, ill. ezekből összejön-e egy minimális kreditérték. Ezeket többféleképpen is össze lehet szedni. Nem részletezném. Nem is lényeges. Arra készülök, hogy ami hiányzik, azt szakon kívül végzem el. Ezért van szükségem segítségre, hogy tudjam, mit kell tanulnom (nem csak azt, hogy milyen tárgyakat, azt már kb. tudom, hanem az adott tárgyak tananyagát - pl. neurobiosz és programozási tárgyak).
2023. máj. 18. 21:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Küldtem privát üzenetet kétszer is. Megkaptad?
2023. máj. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!