Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Molekuláris bionika Bsc után...

Molekuláris bionika Bsc után BME Műszaki menedzser Msc, BME Vezetés és szervezés Msc vagy ELTE Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás msc?

Figyelt kérdés
Jövő félévkor diplomázok, de rájöttem nem az a terület, ahol szeretnék lenni, mivel nagyon kutató orientált. Sok hasonló poszt született erről. Én se vagyok programozózseni, épp-hogy nem égtem ki a tantárgyak teljesítésénél, de máshova szeretnék menni. Hozzáteszem, a Bsc-vel nagyon nem tudok elhelyezkedni sehol se, emaitt is szívás ez. Kinéztem 3 szakot, azok szimpatikusak nekem, kreditek megvannak hozzá hogy felvagyenek, és fontos, hogy munkaerőpiacon eltudjak helyezkedni, természetesen teszek azért, hogy fejlődjek. Szerintetek mennyire jó választás? Láttam már hozzám hasonló embereket, pont ugyanerről a szakról átmenni oda, esetleg ha látjátok ezt a posztot, tudtok írni véleményt?
2023. jún. 20. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Egyik sem. Menj rendes alapszakra. Igaz, hogy egy évvel hosszabb, viszont rendes közgazdász lesz belőled. Sokkkal többet ér, mint az általad emlegetett büfé-ruhatár mesterszakok.
2023. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez is a fejembe fordult, de mivel 3 félévet tud csak már támogatni az állam, és mivel már dolgozni szeretnék, így muszáj elvégezni minél hamarabb.
2023. jún. 21. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A gazdasági szak szerintem jobb levelezőn másoddiplomaként. Heti egy péntek délutánt és egy szombatot vesz igénybe, és igaz fizetős, de főállásban tudsz dolgozni mellette.
2023. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!