Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tovább? Közgazdasági...

Hova tovább? Közgazdasági Technikum nyelvi előkészítővel? Megéri?

Figyelt kérdés
A lányom aki 15 éves egy 6 éves közgazdasági technikum-ra jelentkezett ami nyelvi előkészítő -vel indul nem tudja érdekli e a szak viszont fel tőle hogy 21 évesen vegezne vele csak az 1 nyelvi előkészítő után tudna váltani és átmenni gimire (vagy másik szakra) így is min 20 évesen végezne.es ha átmenne másik gimibe 1-2 évvel idősebb lenne a többieknél.Sportol azt folytatná akár hova is menne mi lenne a helyes döntés szerintetek jól választott ezzel a technikummal vagy váltson?

2023. júl. 17. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Gimnázium majd egyetem. Technikummal kitörölheti a s3ggét a munkaerőpiacon
2023. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy technikum után egyetem sulit váltani nem olyan egyszerű és az az 1 év amit nyerne vele nem erne meg egy sima érettségiért..
2023. júl. 17. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Ez kb. a 10. nyekes közgáz technikumos kérdés az elmúlt héten, picit mindig átfogalmazva.

Döntsd már el, mit akarsz.

Az én lányom is 21 évesen fog végezni egy olyan szakon, ami tetszik neki, és nem, nem féltem, hogy elcseszi az életét. Szívesen.

2023. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm a Károlyi Mihály Közgazdasági Technikumba jár. Jövőre fog érettségizni. Az angol nyek jó volt. Megcsinálta a középfokú nyelvvizsgát. A szakmai tárgyak 4-es szinten megy neki.

Érettségi után a munkaerőpiacon nem fog milliókat keresni. Külföldön meg ezt a végzettséget nem fogadják el. Az értelmesebb diákok elmennek a Corvinusra vagy más gazdasági suliba. De a nagy többség elmegy br 300 ezerért dolgozni.


21 évesen elkezdeni az egyetemet sosem késő. A tesóm 25 évesen kezdte el az egyetemet nappalin.

2023. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!