Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi érdekelhet engem? A fizika?...

Mi érdekelhet engem? A fizika? Csillagászat? Pszichológia?

Figyelt kérdés
Segítenétek kideríteni? Feltennétek kérdéseket, amik elgondolkodtatóak? Hiába kérem az ismerőseimet és családomat, ők nem tudnak úgy bekérdezni.

2023. aug. 25. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Beszélgess erről a chatgpt-vel, végtelen számú kérdés feltételére képes.
2023. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Melyik tantárgyaid mennek jól? Miből tervezel érettségizni? Melyik iránt érzed magad legelkötelezettebbnek? Fizikával és csillagászattal kapcsolatban nem vagyok képben de pszichológus végzettséghez sokáig kell tanulni úgyhogy az is egy fontos szempont. Milyen fajta munkában tudod elképzelni magad (emberekkel együtt dolgozni vagy inkább kutatni, stb.)?
2023. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%

A csillagászat a fizika egy ága. Azt meg, hogy a fizika érdekel-e téged, azt onnan tudod, hogy nem csak színjeles vagy belőle, de rendszeresen jársz versenyekre és tűrhető helyezéseket érsz el. A fizika / csillagászat nagyon nehéz szak (és rendre vezeti is az egyetemi szakok IQ-ranglistáját, nem véletlenül), illetve erősen kompetitív is, nagyjából csak zsenipalánták járnak oda.


A pszichológia szak jóval könnyebb, az egyik legnépszerűbb tömegképzés.


Az jelenthet némi támpontot, ha kitöltöd ezt a tesztet, és ez egyből ad is pár ötletet, hogy milyen szakmák illenek hozzád: [link]

2023. aug. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!