Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Veszprémben vagy Miskolcon...

Veszprémben vagy Miskolcon kezdjem el az egyetemet? Melyik a jobb egyetem, város?

Figyelt kérdés

Gépészmérnökire megyek. 2024-ben érettségizem, emeltet ez a két egyetemet nem kér. Kecskeméten lakom, a matek tanárom Veszprémet, fizika magántanárom Miskolcot ajánlja. Kecskeméten lakom, így nyilván kollégista lennék, vagy esetleg olcsóbb albérletbe mennék.

Szüleimmel is beszéltem, azt mondták, hogy Miskolcon sokkal jobban tudnék boldogulni, ha albérletbe kell mennem, mert megnézték a veszprémi albérlet árakat, és azt nem nagyon tudnák finanszírozni.

Maga a város is érdekel. Visszahúzódóbb vagyok, de azért én elvárom, hogy a város az legyen város, legyen normális közlekedés, legyen néha szórakozási lehetőség.

Azt tudom, hogy Miskolc nagy meme, de szerintem Veszprém sem a legbiztonságosabb város.



2023. aug. 27. 15:19
A kérdező szavazást indított:
Pannon Egyetem Veszprém
Miskolci Egyetem
24 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Miskolcon a gépészmérnök képzés az egyik legjobb az országban. A város mondjuk elég trágya :D
2023. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miskolc egyáltalán nem az az élhetetlen, hú de nagyon veszélyes város, mint ahogy azt itt beállítják. Külön egyetemváros van, ott aztán végképp nem fog belédkötni senki. A gépészmérnök képzés valóban nagyon jó, országos szinten is.
2023. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a miskolciról hallottam jókat. A veszprémiről azt se tudtam, hogy létezik.
2023. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Alapvetően a munkaszerződésünkben meg van tiltva hogy az egyetemet szidjuk, de ha nem lenne is Miskolcot ajánlanám.


Nagyon jót tett neki az alapítványi iskola lét, rengeteget fejlődött az elmúlt pár évben és folyamatosan fejlődik a jövőben is.

Az egyik koli 3 csillagos szállodaként üzemelt nyáron, illetve a többit is felújítják olyan szintűre.

2023. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!