Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Előzetes tárgyfelvételnél...

Előzetes tárgyfelvételnél számít, hogy mikor vettem fel a tárgyakat?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha később vettem fel mint a többiek, akkor nem jutok be azokra a helyekre azokban az időpontokban, ahogy szeretném?

2023. szept. 1. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előzetes és rangsorolásos jelentkezésnél sem számít a jelentkezési sorrend. Egyedül a versenyjelentkezésnél van az, hogy a maradék helyekre az jut be, aki először jelentkezik az adott kurzusra.

(Az első válaszolóval ne foglalkozz, csak egy troll, aki az összes kérdéshez ír valami hasonló, provokatív szöveget mostanában.)

2023. szept. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. szept. 1. 08:16
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Nem, sajnos a mázlipontoktól is függ. Nekem sokszor volt, hogy egy hónappal korábban felvettem mint más, aki az utolsó pillanatban, ő második helyre került és pedig nem kerültem be. (Ugyanazokkal a feltételekkel.)
2023. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 az agy ***** válasza:
0%
Kérem, holnap reggel 8h-kor jelenjenek meg az intézményvezetői titkárságon. Évát keressék.
2023. szept. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk nem számított soha...igaz nincs is nálunk ilyen,mint amit a többiek írnak (rangsorolásos jelentkezés,versenyjelentkezés).

Kihirdetik a tárgyakat és általában mindig van annyi hely ( kötelező tárgyaknál),amennyi kell.Ha mégsem,akkor szinte mindig lehet kérni bővítést.

Szóval szerintem egyeteme válogatja.

2023. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!