Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen villamosipari felnőttok...

Milyen villamosipari felnőttoktatás (megboldogult OKJ) elvégzését tartjátok manapság hasznosnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén végzek a BME-n a gépészmérnöki MSc-mmel, azonban szervízmérnökként dolgozom, főleg villamosmérnök kollégákkal. Szeretnék felzárkózni villamos ismeretekből, de inkább csak a gyakorlati részekkel (villanyszerelői ismeretek, PLC, motorok/generátorok stb.). Ebből kifolyólag (illetve hogy 6 évet jártam már összesen egyetemre) nem szeretnék egy BSc-t elkezdeni, hogy aztán megint laplace trafóval, meg fourier sorbafejtésekkel szivassanak, illetve assemblyben sem szeretnék IC-ket programozni meg ilyesmi, egyszerűen csak szeretném átlátni a villamos rendszerek működését.


Fontos, hogy ezt csak önképzés céljából csinálnám, nem várom ettől hogy több legyen a fizetésem, más munkát sem keresnék, csak jobban képben akarok lenni.

Tudtok esetleg ajánlani valami felnőttképzést, ami alkalmas lehet erre az esetre?:)



2023. okt. 1. 22:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Ui.: van szakmai alázat bennem, tudom miért van szükség a laplace, fourier és társaira, ne értsetek félre, csupán úgy érzem nins szükségem már ezekre. Illetve nagyon érdekel ez a szakma is, csak úgy érzem még egy egyetem elvégzéséhez nem lenne erőm jelenleg.
2023. okt. 1. 22:03
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, majd munka közben megtanulod
2023. okt. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!