Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Úgy egy éve költöztem Magyaror...

Úgy egy éve költöztem Magyarországra, és ez az utolsó évem középsuliban, de sajnos nem annyira ismerem az itteni egyetemeket. Esetleg valaki megemlít nekem pár budapesti egyetemet amit tényleg ajánlana?

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mit szeretnél tanulni?
2023. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél tanulni? Hiába jó egyetem a BME és a SOTE is, ha téged egészen más irány érdekel....
2023. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 100%ra biztos benne, de mindenképp valami humánt. Eddig szabadbölcsészetre vagy anglisztikára gondoltam, de másra is nyitott vagyok.
2023. okt. 14. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ milyen szak érdekel. Illetve biztos-e, hogy csak budapestre akarok lekorlátozni a találatokat.

Attól, hogy egy egyetem neves és netán ranglistákon viszi a prímet, még nem lesz jó is - nekem ez volt legalábbis a tapasztalatom az elte ik karával, bár a bölcsészkar pedig elvileg színvonalasabb mint bárhol máshol az országba.

2023. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 akkor ELTE.
2023. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Néhány egyetem Magyarországon:

ELTE

BME

SOTE (orvostudományi)

Debreceni Egyetem

Szegedi Egyetem

Soproni Egyetem

2023. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!