Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tanuljak? Hol kezdjem a...

Hol tanuljak? Hol kezdjem a színészi pályát?

Figyelt kérdés
Dunaújvárosban vagy Fehérváron valami színtanoda vagy valami? Teljesen kétségbe vagyok már esve nem tudom hol kezdjem.
2023. nov. 2. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Az egész világ egy színház 😄
2023. nov. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
S színész benne minden férfi és nő... Budapesten vannak ilyen irányú középiskolák, de jellemzően az elvégzése után másban helyezkednek el, akik elvégzik. Az SZFE-t pedig hagyjuk is.
2023. nov. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

"Teljesen kétségbe vagyok már esve nem tudom hol kezdjem"


Ha szellemileg azt a szintet sem sikerül megütnöd hogy aggódás nélkül elhatározd a jövődet, akkor neked egyáltalán nem való a színészi pálya.

2023. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Egyáltalán nem erre a válaszra vártam. Nem tudom hogy elvolvastad vagy elolvastad de nem érted mit kérdezek.

2. Igen nekem is mindig mondják hogy ezt nem kell tanulni ez úgy jön. Aki tehetséges annak nem kell iskola. Ezzel tisztában vagyok de mégis hol kezdjem. 🤔 Néha úgy érzem nem Magyarországra kellett volna születnem ahol be kell nyalni hogy valaki legyél.

3. Már vagy 3 éve tisztában vagyok ezzel hogy én ezt szeretném. De 3 éve próbálkozok kutatok ez után.

2023. nov. 3. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!