Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vizsgaidőszakban illik tanárna...

Vizsgaidőszakban illik tanárnak írni szakdolgozat miatt?

Figyelt kérdés

A tavaszi azaz februári félévben kell leadnom majd, viszont szeretném már januárban elkezdeni, ha a vizsgák kész vannak.

Ekkor lehet nem illik írni a konzulensnek?

A konzulens már elfogadta a témát, tud róla, hogy nála szeretném írni.

Csak nem tudom, hogy még most decemberbe írjak neki (lesz vele 1 vizsgám idén) vagy majd vizsga után januárban keressem...


2023. dec. 6. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Első konzultációra nem kell még semmit írni, de legyen egy kb elképzelésed hogy miről fog szólni, milyen fejezetekre bontanád, van-e elég és elérhető szakirodalom, adat hozzá illetve mi lesz a hozzáadott érték/kinek miért éri meg ezt elolvasni. Benne van a pakliban hogy a konzulens egy adott témakörön belül másik témát javasol, ha a választott vmiért nem oké szerinte, úgyhogy felesleges előre dolgozni ha aztán mégse használható fel az az anyag.
2023. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A választott témát ő adta meg, úgy jelentkeztem hozzá
2023. dec. 7. 13:43
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan keresd e-mailben. Nekem januárban kell majd leadnom a szakdolgozatot, a konzulensem pedig klinikaigazgató ráadásul. Tavaly már elkezdtem nála tdk-zni, téli és tavaszi vizsgaidőszakban is foglalkozott velem. E-mailben és személyesen is beszéltünk végig. Esetleg telefonszámot nem adott meg? Konzulensem megadta, hívott is párszor napközben .
2023. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Dehogyis, nálunk a tel.szám nem divat.
2023. dec. 8. 22:19
 15/17 anonim ***** válasza:
Személyesen nincsenek is bent vizsgaidőszakban? Csak előre megadott időpontokban tudtok bemenni az oktatókhoz?
2023. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Minek lennének bent?

Amíg vizsgáztat van bent

Utána megy haza

A vizsgát is vizsga után gyors javítja illetve ha szóbeli akkor csak addig

2023. dec. 9. 11:50
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez melyik egyetem, milyen kar?

Kutatás, adminisztráció, egyetemi ügyintézés, stb. Nálunk nem csak oktatás miatt járnak.

2023. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!