Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezősök, ti hogyan oldjáto...

Levelezősök, ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Olyan tapasztalatok érdekelnek, ahol a hallgató nem a lakóhelyén jár egyetemre. Én kinéztem egy szakot 100km-re tőlem, munka mellett végezném el. Viszont megnéztem az idei órarendet, és kis túlzással minden hétvégén, legtöbbször péntek-szombat vannak órák. Ráadásul ezek nem a skippelgetős töltelék tárgyak.


Hogyan tudjátok ezt megoldani munka mellett, nagyobb távolságnál? Illetve az a része még oké is lenne, hogy ha nem megyek be valahonnan összeszedem az anyagot, de ha egy félévbe 3-szor lehet hiányozni (ami ennyi bejárásnál gyorsan összejön), különben ugrott az aláírás, akkor a skippelés sem megoldás.



febr. 6. 11:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod megoldani mindenképpen szívás...lesznek olyan tárgyai is, amik szabadon választhatók viszont abból is teljesíteni kell...és azok főleg nappalin vannak megtartva az órák és sokszor a vizsgákat is oda teszik.
febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!