Hol lehet Budapesten pl házidogát írni?

Figyelt kérdés

Valami féle könyvtárra gondolok, vagy hasonlóra, az is a belváros közelében, ahol le tudok ülni laptoppal, tudom azt tölteni, és esetleg még wifi elérés is van.. Előny a sok természetes fény


Előre is köszönöm :)



ápr. 2. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha könyvre nincs szükséged, talán az ELTE vagy a BME szabadtéri része jó lehet, ha kell könyv, akkor a BCE könyvtára elég népszerű.
ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A központi Szabó Ervin könyvtárban is szoktak ilyesmit csinálni diákok.
ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Bármely bevásárlóközpontban (pl Auchan) van étkezde részleg ahol le lehet ülni asztalhoz és van konnektor (telefontöltéshez) és wifi is..
ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Én kávézókba szoktam járni. (Auchan tudtommal nincs a belvárosban.)
ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Ervinbe sokan járnak tanulni, (általában teli van) de pl a BME könyvtárába is bemehetsz külsősként, bár én a kettő közül inkább a Szabó Ervint választanám (mondom úgy hogy amúgy bme-re járok, nincs semmi baj a könyvtárral, de ha könyvek nem kellenek, és kb ugyan annyi idő odamenni akkor a szabó ervin egy fokkal kényelmesebb szerintem)
ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, és köszönöm a javaslatokat, hálás vagyok mindegyikért, de azt még szeretném tudni hogy ezek közül pontosan melyikben van wifi(mindenképp) és esetleg valami dugó, hogy tudjam közben tölteni a gépem? Az utóbbi kevésbé fontos

Köszi az eddigi és a további válaszokat ^^

ápr. 16. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Kávézókban van. Emellett a könyvtárakban is, ha van eduroam hozzáférésed.
ápr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiülsz egy parkba laptoppal, viszel magaddal hátizsákban egy 60Ah autó aksit autós töltővel és előfizetsz 4/5G mobilnetre...
ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
konnektor van bmen is meg szabó ervinben is, wifi az a szabó ervinbe van rendesen, bmen csak eduroam, de ha tudsz arra csatlakozni akkor nem rossz
ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!