Szakdolgozatban mennyire tudják ellenőrizni, hogy mennyire valós e amit leírtam?

Figyelt kérdés

Kell tennem javaslatokat a számukra, amiket meg is tettem, viszont mivel 10 napja nem érem el őket az is lehet, hogy amit én javasoltam már működik náluk.


Ez mennyire lenne gáz? Gondolom nem derülne ki, hogy valójában ez működik e már náluk.... nem?


Illetve amiket leírok mennyire kell, hogy igaz is legyen?

Ált. igazat írok, de ha írok bele valamit, ami egyébként nincs is úgy,csak én úgy értettem.... arra rájön bárki is?


ápr. 3. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Picit próbáld meg konkrétabban, mert az, aki nem tudja, miről írsz szakdolgozatot, egy kukkot se ért ebből a kérdésből.

Kinek és mit javasoltál? Mi működik? Mit és hogy értettél?

ápr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Amennyiben általánosságokat írsz, de saját elképzelés szerint?

Szakdolgozatban konkrétumokat kell írni nem általánosítani meg elképzelni tény szerűen bemutatni.

Jupiterre ne hivatkozz mert őt nem fogják elfogadni.

ápr. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1: Nyilván nem fogom leírni a konkrét javaslatot, meg hogy kinek.

Egy Zrt.-nek akikről írok. Nekik kell tennem javaslatot, mit csináljanak jobban, amit meg is tettem, de mivel nem érem el őket nem vagyok abban biztos, hogy esetleg nem e működik e már ez náluk ... (amit én javasolnék...)


2:

Javaslatot is kell írni. Miben lehetnének és hogyan jobbak...

Miért is kellene ehhez hivatkozni?!

ápr. 4. 08:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!