Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kisfiam a múlt héten kapott...

A kisfiam a múlt héten kapott egy szaktanárit.(sajnos) Mivel az osztálytársai csináltak valamit és ezért a tanárnő be írta neki is és nem is akarja ki törölni. Ez ugyebár a 2. Félév ami bele számít a tovább tanulásába is. Akkor most mi lesz?

Figyelt kérdés
Egyébként a kisfiam 7.-es és nagyon jó tanuló! De akkor ez a szaktanári befolyásolja a jegyeit? Illetve a tovább tanulását??
ápr. 8. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem a kisfiad, hanem Te vagy az. Értelmes felnőtt nem kérdez ekkora marhaságot.


A szaktanári egyedül a magatartás jegybe számít bele. Hogy mennyire, az a házirendben, illetve a pedagógiai programban van kifejtve.

ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem befolyásolhatja. Fellebbez az igazgatónál. Mit csináltak?

Azért, mert jó tanuló, ő is gyerek, kamasz, rosszalkodhat, mint bármelyikük.


Sokszor nem tudjuk, milyen a kamasz gyerekünk, amikor nem vagyunk jelen.


Kollektív büntetés nem fogadható el. Mit cselekedtek, milyen része volt benne, mit tett? Stb. Szépen ülj le az igazgatóval v. helyettessel, szaktanárral, osztályfőnökkel, részletesen kérd, hogy a szaktanár indokolja meg, hogy miért akarja egy hülyeség miatt elkaszálni a gyerek jövőjét, mert ezt nem fogod engedni.

ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Érdemjegybe nem számít bele. Viszont viszi magával a szóbelire az ellenőrzőjét is.
ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy jó iskolába fel vehetik?
ápr. 8. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Orvosi egyetemre járok, úgy hogy világ életemben kettes volt a magatartásom. Szegény gyereket nem kell kikészíteni, hetedik osztályban hadd legyen gyerek, semmi nem fog ezen múlni. Ha rá is kérdeznek a felvételin és egy értelmes talpraesett kisfiú fog nekik választ adni, kiállni magáért, akkor még pozitívan is tud kijönni belőle.
ápr. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Én több szaktanárit is kaptam felsőben. Sosem volt 3-asnál jobb a magatartásom. Kéttannyelvű gimibe mentem. Van 2 nyelvvizsgám és után mentem egyetemre is. Semmi köze nincs a magatartásnak a továbbtanuláshoz.
ápr. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
A kutyát nem fogja érdekelni.
ápr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van középiskola, ahol nézik a felvételinél a szóbelin, amkor beviszed a füzeteid. Hallottam sztorikat, hogy valaki ezért kapott kevés pontot. De nem az összes suli ilyen, és ha nagyon beleadsz mindent, eljuthatsz egyetemig, nem ettől függ.
ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!