Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék orvosi iskolába...

Szeretnék orvosi iskolába menni, de utána ha a mostani iskolámat befejezem. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Most egy gépészeti iskolába (technikumba) járok, de idők közbe rájöttem, hogy szeretnék orvosira is menni. Nem szeretném félbe szakítani ezt az iskolát. 10. osztály

ápr. 12. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, de javaslom hogy előbb tanulj meg helyesírni.
ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szeretnék orvosi iskolába menni, de előbb a mostani iskolámat be szeretném fejezni. Lehetséges? Rosszul fogalmaztam, nem olvastam el mielőtt kiírtam
ápr. 12. 13:33
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy orvosi iskola. Egyetem van, igen, mehetsz ha megfelelsz a követelményeknek. Akkor fejezd be a jelenlegit, tedd le az érettségit, aztán készülj fel az felvételire
ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Olyan nincs, hogy orvosi iskola. Orvosi egyetem van, oda pedig teljesíteni kell a felvételi követelményeket. Azt megtalálod a felvi.hu oldalon.
ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam, hogy kell biológia érettségi, az meg nincs az én iskolámban. De lehet nincs igazam
ápr. 12. 13:42
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha egészségügyi technikumra gondolsz, amitől NEM ORVOS LESZEL, akkor az is lehetséges, hogy érettségi után beiratkozol egy kétéves felnőttképzésre egy másik technikumban.
ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ezért írtuk hogy utána teljesítened kell a felvételi követelményeket.
ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyetemre gondoltam.
ápr. 12. 13:45
 9/17 A kérdező kommentje:
6. Akkor ha elvégzem ezt a technikumot, akkor utána tudok menni egy kétéves felnőttképzésre ahol tudok szerezni biosz/kémia/fizika érettségit, vagy egy alap szaktudást amivel eltudok indulni
ápr. 12. 13:54
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Nézz utána a felvi.hu-n a követelményeknek. Ilyen nincs hogy alap szaktudás, az orvosi az egyik legnehezebb egyetem. Ez nem egy szakma...

Miért akarsz egyáltalán orvosira menni, ha alap dolgokkal nem vagy tisztában? Ha pedig komolyan gondolod nézz utána, 2 kattintás a neten.

ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!