Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BME-n mennyire nehéz egy...

A BME-n mennyire nehéz egy járműmérnök mesterszakot elvégezni?

Figyelt kérdés

Győrből jelentkeznék át az alapképzés után. Jelenleg ugye az alapképzésnek látom a néhézségét. Úgy unblock amúgyis érdekelne, hogy a mesterképzés mennyivel nehezebb, (vagy a leterhelőbb lehet jobb kifejezés) mint az alapképzés? Mert én amit láttam MSC-sektől, igazából nagyobb lustaság megy ott, mint BSC-n. Meg sokan még dolgoznak is mellette, akik nem, azok meg játszanak egész nap. szóval gondolom nem lehet olyan vészes. De ha mégis tévképzeteim vannak, akkor javítsatok ki légyszi. Ami viszont a BME - t illeti, hallottam mindenhonnan, hogy mennyire szívás az egész. Nekem 4 támogatott félévem marad és nem szeretnék átcsúszni önköltségesre(Az MSC is 4 félév nekünk).

Szóóóval szerintetek mennyire lenne vállalható, hogy Győrből is megyek és még MSC is? +jó lenne 4 félév alatt megcsinálni


ápr. 20. 02:57
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ha az alapképzés nem megy, mit akarsz a mesterszakkal, úgy amúgy?!
ápr. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bme KJK ( 100%ig nem vagyok benne izmos, hogy ìgy ìrják ), karról elég sokszor azt írják, hogy nagy a lemorzsolodás a felesleges szivatasok miatt. Olvastam olyat akinek elege lett belőle és ugyanazon az egyetemen gepesz szakon meg végzett váltás után szoval hlye nem lehet. Aztan persze nem tudom mennyi valóság alapja van ezeknek. De jopar jarmuves kérdésnél olvastam itt hasonlókat.
ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy noname vidéki egyetem mintatanterv szerinti elvégzése is gondot okoz akkor ne akarj BME-re menni.
ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!