Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vizsga előtti éjszakát végigta...

Vizsga előtti éjszakát végigtanulni az egyetemen?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy megcsúsztatok egyetemen egy vizsgával a vizsgaidőszakban? Pl volt még hátra vagy 50 oldalnyi tanulás, de másnap reggel volt a vizsga, így kénytelenek voltatok egész éjjel fennmaradni és megtanulni azt az 50 oldalt és onnan menni reggel egyből vizsgázni? Tudtatok így teljesíteni a vizsgán?

ápr. 20. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég rossz taktika: mi van, ha nem azt az 50 oldalt kérik éppen? Kialvatlanul kell visszaadnod, amit elvileg megtanultál korábban.
ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, szinte semmit nem jegyeztem meg az anyagból.
ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 50 oldalt nem tudok egy éjszaka alatt megtanulni, és amúgysem jó taktika

Fontos hogy ki legyél pihenve, különben még az sem fog menni amit egyébként tudnál

ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ebből kb 10 oldal marad meg, a többi kuka
ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Alvás nélkül menni vizsgázni nem jó. Inkább tanulj kevesebbet.
ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább ilyenkor hagyom azt a maradékot, és inkább pihenek, és úgy vagyok vele, hogy talán ha annyira nem stresszelem ki magam, meg alszok is, akkor talán csak még is menni fog az a vizsga.
ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én jól bírtam ezt anno, nem ritkán jelesre teljesítettem. Később is emlékeztem sok dologra.

30 felett már nem ment.

ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, de nagyon rosszul ment a vizsga.
ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt ilyen, pedig elég nagy halogató-bajnok vagyok, de a vizsga előtti éjszaka már sohasem szoktam tanulni. Egy jó alvás ilyenkor többet ér, mint hulla fáradtan görnyedni a könyv fölött, amikor már úgysem tudsz rendesen figyelni arra, amit tanulsz, csak áltatod magad, hogy ennek így van értelme.
ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Garantált bukás ez a módszer
ápr. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!