A BGE-n kereskedelem és marketing levelező alapképzésen be kell járni órákra vagy távoktatásban van inkább?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm a covid alatt végezte és ott főleg távoktatásban volt, ez megváltozott vagy még mindig így van?

ápr. 23. 10:25
 1/7 A kérdező kommentje:

Kissé szenvedek az a helyzet. Közigazgatásban dolgozok jelenleg és aggaszt, hogy diplomásként netto 275 ezret keresek, mert nagyon nagy hobbim a prostizás. Emiatt gondolkozok más lehetőségen. Szeretem a matek számtani részét és azért gondoltam erre, de belenéztem a számvitelbe és megijedtem.


Meg a tanulás kiégetett a közig szervező szakon. Nem tudom mi legyen. Most még könnyű, mert a szüleimmel élek. Egy rokonom szerint higgyem el, hogy jó az a közszféra. Hát nem tudom, a NAV-ot hozta fel példaként, hogy oda kéne mennem, ő is ott van. Az is igaz, hogy most kényelmes munkám van, de egyik haveromnak, akinek nem kényelmes ő csak 10 ezerrel keres többet. A normális az lenne, hogyha mondjuk 400 ezer körüli nettot legalább tudnék keresni valahol. És az egy minimum lenne diplomával, 27 évesen, 3 és fél év után lássuk be. Mert mit hallok? Egy ismerős lánya a MOL-nál közgazdászként netto 800 ezret keres, 13. és 14. havi fizetési is van, 800 ezer forint cafeteria, ingyen igénybe veheti a magán egészségügyet, meg koncertekre viszik őket. Ezért gondoltam rá, hogy jó lenne. De ha a közig-szervező diplomámmal máshol kaphatok valami jól fizető állást, akkor az is jó, netto 400 ezer se lenne rossz.


De nehéz ez. Meg lehet, hogy ez egyedi eset és nem keresnek azért netto 800 ezret a közgazdászok? Szerencsére most nem sok prosti tetszik, hanem csak egy olcsó rosszlányokosra vagyok rákattanva. Ez nagy mázli, mert az utóbbi években minimum 150 ezer forintos prostikkal éreztem jól magam.

ápr. 23. 12:16
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
A bge-n tavoktatas van levelezon. Csak vizsgakra kell bemenni.
ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az nem csak a covid miatt volt, még most is?
ápr. 24. 07:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Még most is.
ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, hogy a vizsgák is online vannak? Én pont emiatt hagytam ott az egyik egyetemi szakot, mert minden csak online volt…
ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam a BGE-re oár éve (már a covid után), minden vizsga online volt. Én is otthagytam.
ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosítok: nem otthagytam, hanem átiratkoztam máshová.
ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!