Milyen faktot válasszak?

Figyelt kérdés

10.be járok és a hét végén kéne leadnom, hogy milyen faktot válasszak. Szeretem nagyon a nyelveket, köztük a franciát németet és angolt. Angolból egy nyelvvizsgát fogok mindenképpen csinálni az elkövetkezendő időkben. Ami még fontos nekem, hogy sokat szeretnék utazni az életem során, szóval fontos, hogy olyan irányba menjek, amit mindenhol tudok csinálni. Nem tudom, hogy hova szeretnék egyetemre menni, de külföld fele hajlok. Mennyire fontos, hogy legyen egy emelt szintű érettségim, különösen, ha külföldre mennék? Még az ingatlanügynökség pályáján gondolkoztam, de azt nem tudom, hogy hogy lehetne elvégezni, vagy hogy milyen egyetemre kéne ahhoz mennem.

Köszönöm!



ápr. 24. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
92%

Ezt ma még hányszor írod ki?

Megkaptad a választ. Találd ki mit akarsz tanulni és van-e rá fedezeted.

Ingatlanügynökséghez nem kell egyetem.

Külföldön pedig nem tudják értelmezni az emelt érettségi fogalmát.

ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!