Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a tapasztalaitok, naponta...

Mik a tapasztalaitok, naponta hány anki kártyát lehet nagyjából megtanulni?

Figyelt kérdés

#tanulás #tanulókártya #Anki #tanulóprogram #anki kártya #aktív recall
máj. 11. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sokat tanultam vele, a saját módszerem írom le.


Minden nap angoloztam és oda írtam az ismeretlen szavakat. Napi kb 10-20 volt az ismeretlen szó. Minden nap átismételtem az egészet az új szavakkal együtt. Kb. 300 szónál volt az, hogy beosztottam melyik nap melyik mappát ismétlem, mert nagyon sok lett időben is. A plusz szavak száma attól függött, hogy aznap mennyi ismeretlen szót tanultam. 20-nál sosem írtam többet. Meg lehet tanulni egy nap 100 új szót is, de ismétlés és használat nélkül elfelejtődik. Én sok szóra már nem emlékszem mert nem használom őket. Amikor vizsgára kellett szavakat tanulnom, akkor egyszerre tanultam nagyon sokat. (Az a quizlet volt, de a módszer ugyanaz.)

máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!