Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt történelem szóbeli?

Emelt történelem szóbeli?

Figyelt kérdés

Júniusban fogok emelt történelemből érettségizni, sík hülye vagyok a törihez, de becsületesen tanulok rá, magolok, próbálom az összefüggéseket is keresni.

Esetleg valakinek valami tippje, praktikája, akármi amivel megkönnyíthetem a szenvedésem? :D


Illetve még az érdekelne, hogy ugye 20 perces a felelet, de ha én elmondok mindent pl. 10 perc alatt, akkor azt elfogadják, vagy még kötelezően kérdezgetniük kell, hogy meglegyen a teljes 20 perc?



máj. 21. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miből tanulsz? Próbálj csak vázlatokat, a lényeget.

20 perc van mindenestül egy emberre, szóval ha 10 percig beszélsz az bőven jó, utána még ők kérdezgetnek. Nem kell kötelezően, de szoktak.

máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
De miért mentél töri emeltre, ha hülyének érzed magad hozzá?
máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért mentem, mivel a közép szintű érettségi idén csak 67 pontot ér maximum, míg az emelt 150-et. Én pedig szeretnék az ELTE-re bejutni, szóval kockáztattam.
máj. 21. 18:50
 4/5 A kérdező kommentje:
A B. Mátyus Gyöngyi, Bori István könyvből tanulok egyébként, meg netről nézek hozzá innen onnan videókat, cikkeket, kidolgozott tételeket még.
máj. 21. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az túl részletes, annyira nem kérik.

De az ELTE-n belül hova mennél? Kell az emelt tudás a szakra?

máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!