Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jobb agyféltekés rajzolás...

Jobb agyféltekés rajzolás könyv vagy tanfolyam?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egy oldalon, hogy a könyv nem helyettesíti a tanfolyamot, és azáltal nem lehet jól megtanulni rajzolni... én itthon könyvből nyomom a jobb agyféltekés rajzot, és sztem már most sokkal jobban rajzolok, mint azelőtt rajzoltam. tehát kinek mi a véleménye könyv vs tanfolyam?
2010. nov. 1. 15:27
 1/1 anonim válasza:
A tanfolyamok kb. 30.000 és 40.000 ft. ,között mozog 3-4 naposak. Szerintem nem éri meg az árát. A könyvvel a saját tempódban haladhatsz, és olcsóbb is. De ha nagyon akarsz és pénzed is van rá akkor menj :) Az én véleményem hogy könyv. Abból tanulgatom én is, még nagyon az elején járok (most kezdtem). Amúgy itt is írtak többen erről.
2010. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!