Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskola a Gundel Károly...

Milyen iskola a Gundel Károly Szak közép iskola? Mármint diákok és tanárok szempontjából.

Figyelt kérdés
a Tanárok kedvesek vagy nagyon szívatósak? diákok azok normálisak vagy tele van bunkó paraszttal.. kissesség ott is többségben van most már? szóval az egész iskoláról
2010. nov. 8. 22:42
 1/6 anonim válasza:
Szerintem amelyik suliba járok ahhoz hozzá tartozik a Gundel. Én a Szabómester-be járok. Abba amelyik épületbe vagyok, ott nagyon sok a kisebbség. Van kedves, és elég durva tanár is. Van kedves diák és paraszt is. Pl annyira paraszt hogy teli köpködi az egész iskolát
2010. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is a szabómesterbe járok...és gondoltam átiratkozom a Gundelba épp ezek miatt..mert szerintem ha ott tanulsz akkor többet érsz el mint itt.és nincsenek vagy legalábbis nem annyian vannak kisebbségiek..bunkók.mint itt
2010. nov. 17. 18:26
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy attól függ..mert a szabómesternek 2 épülete van..van amelyik az árpád hídnál..meg a népligetnél..
2010. nov. 17. 18:27
 4/6 anonim válasza:
A Gundelbe is nagyon sok van onnan tudom hogy már ott is jártam :S
2010. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de basszus hogyan lehetnek? a Gundel-ba csak jó tanulokat vetek fel..a jó tanuló meg párosul a jól viselkedéssel..(nem minden esetben) de azok legalábbis normásak..egy paraszt lopkodó cigo hogyan kerülhet be?,
2010. nov. 22. 19:48
 6/6 anonim válasza:
Odajárok alig van kissebség és jófejek az emberek ;)
2014. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!