Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A web-programozói szak az mit...

A web-programozói szak az mit takar?

Figyelt kérdés
Találtam egy ilyen főiskolát ahol 4 féléves web-programozás van, de nem tudom pontosan, hogy ez mi lenne. Infó-ból csináltam tavaly előrehozott érettségit, és abban volt weblapkészítés. Ez a web-programozás is olyasmi lenne csak kicsit bővebben?
2010. dec. 16. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Webprogramozáson a weboldalakat ténylegesen kódonként csinálják, nem pedig mondjuk Dreamweaver-ben. Tanulnak php-t, java-t, qsl-t, animációkészítést és még elég sok mindent. Elég nehéz. Tapasztalatból mondom. Nagyon furán kell hozzá gondolkodni, hogy jól menjen.
2010. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tematikát, sokat segít! Szerintem megtanulható, mint minden más, de sok szorgalom kell, illetve a sulin kívül is képezned kell magad. A 4 félévben csak az alapokat tanítják meg, neked otthon utána kell olvasni, gyakorolni. Felsőfokú szakképzés, nehezebb mint egy középszintű OKJ, de szerintem erre megéri kihasználni az ingyenes OKJ kereteit, ha esetleg még nem szeretnél egyetemre menni, vagy nem tudod finanszírozni.
2010. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!