Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vizsgaidőpontok egyszerre és...

Vizsgaidőpontok egyszerre és mindkettőből az utolsó időpont?

Figyelt kérdés
Van 2 vizsga amiből ha legrosszabb esetben megbukok mindkettőn, az UV-k ugyanabban az időpontban vannak és korábbi időpont nincs illetve nekem akkor vizsgám van. Ezt hogy lehet megoldani, vagy a tanár fog még megadni más UV-időpontokat?
2011. jan. 9. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Írni kell a tanárnak.

Nekem most tökre szívás, mert 4 vizsgám van és minden héten kedden vagy mindegyik. :D

Ha most kedden nem sikerül a Villamosságtan akkor szopóka lesz.

2011. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én is jobb szeretném, ha legalább az egyik sikerülne, de mind a kettő elég nehéz tárgy ráadásul szívatós tanárokkal :S és akkor a tanárnak kötelessége valami megoldást találni?
2011. jan. 9. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:

én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy csak az egyikre tanulok, de arra nagyon, hogy tutira meglegyen, a másikra meg majd csak az uv-re készülök.

esetleg tényleg próbálj írni a tanárnak, bár nem látom sok értelmét, nálunk soha sem írnak ki ilyen esetben új időpontot, de hátha nálatok másképp van és szerencséd lesz!

sok sikert!

2011. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába tanulok rá rengeteget, mert még úgyse enged át, mindig legalább a háromnegyede embert megbuktatja :S
2011. jan. 9. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen negatív vagy, akkor biztos nem fog sikerülni.

Tegyél meg mindent, és bízz abban, hogy sikerülhet!

2011. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!