Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet fősulin egyszerre két...

Lehet fősulin egyszerre két szakot párhuzamban végezni?

Figyelt kérdés
Elvileg jövőre végzek, és alig lesz egy pár tárgyam, gondoltam felvennék még egy szakot,(diploma előtt) amit el tudnék másfél év alatt végezni párhuzamosan a másikkal. Tudom, hogy pl. egyszerre lehet járni két felsőoktatási intézménybe, de lehet egy intézményen belül egyszerre két szakra járni?
2011. jan. 17. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, csak bírd szusszal!!!
2011. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:) utsó két félévre 12 és 5 tárgyam marad, az semmi, bírni fogom:)
2011. jan. 18. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

hajrá, én szurkolok neked!

melyik fősuli, milyen szak, és mik a leendő szakok?

2011. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia, köszi, aranyos vagy:) AVKFen tanítós vagyok, jövőre végzek, és megpróbálnám mellé még a titkárságvezetőit.. + plusz jövőre vizsgázok az ELOnál üzletvezetésből, a vendéglátó technikusi vizsgát most raktam le:) Tudom, nem passzol össze, de sok minden érdekel, és sok mindent ki szeretnék próbálni:)
2011. jan. 19. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!