Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg ennyire borzalmas az...

Tényleg ennyire borzalmas az orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus alapszak?

Figyelt kérdés
Mivel tavaly csak fogorvosira jelentkeztem és nem vettek fel gondoltam idén bejelölök egy "végszükség" alapszakot is és az orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikust választottam (meg gyógyszerészt, de az most mindegy), mivel, amit olvastam róla a felvételi tájolóban egész megtetszett és azt jelöltem meg utolsónak. Azonban sajnos úgy néz ki, hogy elhamarkodott volt, mert szinte csak rossz tapasztalatokat olvasok róla :S. Debrecent jelöltem meg. Az is ugyanolyan rossz, mint a miskolci? Köszönöm a válaszokat is előre :).
2011. febr. 8. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
?
2016. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
SZTE-n is van ez a szak
2016. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!