Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvos, közgazdász, vagy...

Orvos, közgazdász, vagy villamosmérnőkök lennétek inkább?

Figyelt kérdés
Melyik a 3 közül? És miért?
2011. febr. 9. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

én szivem szerint orvos lennék. sajnos esélyem nincs bejutni, mert nincs több, mint 400 pontom. :(

engem mindig is vonzott a dolog. meg a másik 2 szakma egyáltalán nem nekem való. nem is érdekelne.

2011. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Honnan tudod így előre, hogy nem lesz 400, vagy annál öbb pontod??? Vagy már te érettségiztél??? Nyomass le egy nyelvvizsgát, úgyse?
2011. febr. 9. 12:27
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Az ami erdekel. De orvos csak akkor legyel, ha valoban szeretnel embereken segiteni, ne csak a presztizs miatt.
2011. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már vártam, hogy mikor jön ilyen válasz, mint a másodiknak...:D
2011. febr. 9. 13:59
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Elsősorban ne azt nézd, hogy melyikkel fogsz többet keresni hanem azt a szakmát válaszd amelyikhez nagyobb kedvet érzel, nagyobb a tehetséged. Ezt mi honnan tudjuk?:)) Tudod egyáltalán, hogy pontosan mivel foglalkozik egy közgazdász vagy egy villamosmérnök?


L/19

2011. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Orvos (egyébként medikus vagyok). Mert annyira nem érdekel a matek, hogy mérnök legyek. Továbbá inkább formalinnal és vérrel mocskolom be a kezem mint pénzzel.
2011. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Orvos lennék inkább(és remélhetőleg leszek is:D).

Mert ez érdekel^^:)

2011. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1. Tudom mi mivel foglalkozik. Valószínű azért emltem ki ezt a hármat, mert érdekel.

2. Senkise beszélt itt pénzről, eddig.

3. Természetesen énsem akarok sikkasztó lenni, de mint több ember, én is szeretnék "módosan" élni.:)


Köszönöm válaszaitokat, értékelem!

2011. febr. 9. 18:08
 9/13 anonim ***** válasza:

első vagyok. én már érettségiztem és nem lett annyi. nyelvvizsgával se érek sokat mert megvan már a max többlet pontom.

szerintem minden szakmához kell hogy nagyon akard, nagyon érdekeljen és még menjen is az a része amit ott megkövetelnek

2011. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5 éves korom óta orvosnak készülök :) aki írta ,hogy csak 400 pontja van és ezért nem veszik fel írom, hogy ha most érettségiznék bioszból meg kémiából nekem még kevesebb is lenne, de én halasztok egy évet, amit szépen kihasználok egyebekre: nyelvtanulás esetleg vmi okj :) tudom ajánlani. Igaz veszítesz egy évet, de legalább az lehetsz ami szeretnél lenni!
2011. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!