Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szent László Gimnázium Budapes...

Szent László Gimnázium Budapesten, a 10 kerületben és felvehetnek oda?

Figyelt kérdés
speciális angolra jelentkeztem és 63. vagyok a ranglistán de persze van olyan is, aki 130. meg ilyenek akkor van esély arra, hogy még oda járhatok?? Igazából nem tudom annyira, hogy ez az iskola olyan nagyon jó hírű lenne-e de szerintem az, meg erős is, szóval nem sokan utasítják el ezt a sulit, hanem örül az akit felvettek és nem választ másik sulit. Meg van egy másik suli (Szerb Antal) az persze nem ennyire jó hírű de attól még színvonalas meg erős csak kicsi és az volt kiírva, hogy tavaly a rangsor 122. tagig elmentek. Vagyis, 122. tag volt az utolsó ember akit abba az osztályba felvettek. Ez elég messze van az első 15-től(mert oda annyit vesznek fel). Szóval az a kérdésem, hogy 63.-ről van esélyem bejutni a Szent Lászlóba???
2011. márc. 10. 17:32
 1/8 A kérdező kommentje:
ez a 122. tag felvevése a Szerb Antalba volt, az egy kicsi erős iskola de leírtam, na és a Szent László pedig most utána néztem NAGYON jó hírű
2011. márc. 10. 17:36
 2/8 anonim válasza:
Van esélyed.Gratulálok már fél lábbal bent vagy ;) Én sajnos a Szt. Lacit csesztem..:|
2011. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van esélyed, nem kell aggódnod :). Utolsó: miért mondod, hogy cseszted? :( Amúgy engem sem vettek fel első körben a kémia-bioszra, 48. lettem, de ott pukkadjanak meg, ha nem tetszettem nekik a szóbelin :)!
2011. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ÓÓ, ennek annyira örülök, h van esélyem bár én még mindig úgy gondolom, h ha vani is nem sok, de nagyon KÖSZI a válaszokat!!!!!!
2011. márc. 11. 16:22
 5/8 anonim válasza:
énis spec angolra jelentkeztem, 42. vok és már 21 ember tkihúztam amgam elől akikről tudok h biztosan nem oda akrnak menni, próbáld meg kinyomozni hányan esnek ki előled, szentem van esélyed:)
2011. márc. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Szent László nagyon színvonalas és jóhírű erős iskola, én ide járok olaszra, imádom. És társaságban/hangulatban verhetetlen! Mindenképpen csak ajánlani tudom, szerbes ismerősöm utálja, még él, bánni fogja hogy nem a Laciba jött.
2011. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ez tényleg nagyon jól hangzik!!
2011. ápr. 5. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:
na, felvettek? : )
2011. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!