Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után el lehet...

Érettségi után el lehet menni, pl. : Matek, Fizika szakra?

Figyelt kérdés
Hát, hogy én egy olyan iskolába jelentkeztem, ami nem kimondottan olyan ami annyira rámegy a matekra,fizikára(szerintem)inkább valami rendészeti iskola(Pécsváradi) és ott szakközepes leszek jövőre. És én nagyon szeretem a matekot, fizikát és kiemelkedő vagyok belőle. De kicsit rossz döntés volt ebbe az iskolába jelentkezni, ugye mert én "matekos" iskolába szerettem volna menni. És ha itt leérettségizek, akkor Emelt szintű érettségit kell tennem (Matekból,Fizikából)? vagy olyat itt nem lehet? Vagy át lehet-e menni más iskolába?Mert én valami Matekkal, Fizikával kapcsolatos szakmát szeretnék majd.(Ha tudtok ilyet, akkor írhattok párat.:))Előre is Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 22. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy jó érettségi kell, szaktól függően közép-vagy emelt, amit természetesen itt is kapsz. Másik iskolába is át tudsz menni, tehát mindent lehet . :D
2011. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik szakközépből vagy gimnáziumból jelentkezhetsz érettségire bármilyen szinten. Ezen nem múlik, de ha úgy érzed, nem itt van a helyed, akkor érdemes átmenni egy neked jobban megfelelő iskolába, ahol jobban felkészítenek.
2011. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a spec. matekot! Az sokat hozzátesz a jövődhöz!
2011. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mikor van arra lehetőség, hogy átmenjek másik iskolába?

Meg ha ott maradnék, akkor ott is felkészíthetnek emelt vagy közép szintű érettségire?

2011. márc. 23. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, felkészíthetnek, és akár szeptember 3.-án is átmehetsz.
2011. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne a télleg , normálisan felkészítenének. Mert akkor nem mennék át sehova...:)
2011. márc. 23. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem spec.matekra kerülsz, sajnos nem kapsz olyan szintű felkészítést. Most 11.es vagyok, tapasztalom. Én 8.ba kezdtem el komolyan érdeklődni a matek iránt, 9 évvégén már minden egyes matekkönyvet ismertem a könyvtárba (illetve értettem is). Hajrá!
2011. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És az mitől függ, hogy én spec. matekra kerülök-e?
2011. márc. 25. 17:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb. 10 iskola van az országban, ahol ez a tagozat indul.
2011. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!