Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szobafestők, ti hol tanultatok?

Szobafestők, ti hol tanultatok?

Figyelt kérdés
Melyik iskolában, mennyi időt, mennyit kellett fizetni, ha kellett, milyen végzettséget kaptatok...stb. Ezek érdekelnének engem.
2011. ápr. 16. 09:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szakképző iskolában tanulok és jövőre végzek.Én a 3 éves képzésben vagyok, tavaly óta 2 éves képzések vannak. Modul rendszerben vizsgázunk ami azt jelenti hogy szobafestésből, mázolásból és tapétázásból is kell vizsgázni. Ezekből van írásbeli, szóbeli és gyakorlati vizsga.

Jövőre már nem indul modul képzés, az sokkal egyszerűbb lesz.

Annak kell csak fizetni akinek már van egy szakmája, mert csak az első szakma ingyenes. Mi ösztöndíjat kapunk a gyakorlati helyről, ami minden évben változik hogy melyik évfolyam mennyit kap.

2011. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!