Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobban bevélt...

Melyik a legjobban bevélt puskázási módszer serintetek?

Figyelt kérdés
nagyon fontos dolgozat és felelet is egyaránt
2009. márc. 3. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam bevált módszer az, hogy a kezemre írom. A legegyértelműbb hely, ezért nem nézi senki... :D A másik, hogy a csizmámra/bakancsomra ragasztom cellux-al a papírt, amire a puska van írva, a lábamat az ölembe veszem és a nadrágot húzogatom oda-vissza.

Jó megoldás még hogy a cipőtalpadra írod fel, az úgyis lekopik ha járkálsz rajta.

Ha lány vagy akkor nyáron meg lehet csinálni, hogy szoknyát veszel fel(fiúk esetében rövidgatyó) és a combodra írod fel. A szoknyát/gatyót is ugyanúgy oda-vissza húzogatod. Elvileg a tanár meg nem kérhetne meg, hogy húzd fel a szoknyád..:P

Mondjuk én ritkán puskázok, vagy ha puskát írok akkor sem nagyon használom, mert mire leírom addigra megjegyzem..

2009. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Begépeled (ezzel már félig meg is tanulod).

Szerintem csak az tud hatékonyan puskázni, aki azért valamennyire képben van. Ezután három-négy hasábba rendezed és 5-ös betűméretben kinyomtatod. Egy A4 oldal tartalma el fog férni a tenyeredben (vagy alatta)!

2009. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Leirod egy kulon lapra az anyagot, esetleg kiteped a fuzetedbol. A dolgozat lap ala teszed, es huzkodod. Ha a tanar az asztalnal ul, nem kell huzkodni, mert akkor kint hagyod, es ugyis a padot bamulod, hiszen irsz.

A masik, hogy raulsz a konyvre, es ahogy lefele nezel, mintha a papirodra neznel az asztalon, a konyvedbol kiirod az anyagot.

Aztan hosszu ujju puloverben mesz, aminek az ujjat konnyen feltudod huzni. Berakod alaja a puskat. A kezed az asztalon, es huzkodod a pulit fel.

Felelesnel az elotted ulo hatahoz teszed a konyvet, fuzetet.

Vagy az elotted ulo oldalra fordul, es tartja neked a fuzetet a pad alatt. Ha szol neki a tanar, hogy forduljon vissza, akkor gaz van.

Felelesnel meg tud sugni a mogotted ulo is.

2009. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

húú múltkor tök büszke voltam, olyan jól sikerült az egyszerrakott szoknyám alól kiírni :)))

és ami a legszebb, hogy egy másik tanár ajánlotta :)

2009. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Hehe :D Tudom h semmi köze ehhez, de a kémiatanárnőm, amikor alkoholt tanultunk, tanácsokat osztott, hogy hogyan lehet jobban bebaszni rövid idő alatt :DDD
2009. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
asztalomon van a könyv és nyitogatom, néha legépelem és úgy.
2009. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
okos mellett ülök:D
2009. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Sexylady válasza:
69%
hogyan is lehet gyorsan berúgni? :P
2009. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
69%
Nekem is elmondhatnád hogy kell gyorsabban berúgni:D
2009. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Talan nem fogjatok elhinni , de annak idejen amikor en gimibe jartam az egyik osztalytarsnom hedszettel puskazott. Felhivta a pasijat , aki az autoban ult es mikor megvoltak a kerdesek egyszeruen lediktelta neki. Garboba jott suliba es hosszabb haja volt , nem bukott le !

A szoknyas is jo ! Most igy hirtelen nem jut eszembe mas, de egy masik osztalytarsam amikor lebukott ill. csak gyanitottak a szek aljara ragasztotta a puskat , igy nem volt se nala , se sehol a kornyezeteben . Erre sem jottek ra , szunetben leszedte. A masik pedig a lap , ha tudod , hogy egy sima A4-es lapra irjatok a dogat , vagy kiteptek a fuzetbol egy lapot, arra megirhatod es azt adod be !

Most igy ennyi , ahhoz kepest egesz sok jutott az eszembe , jah ! Volt olyan is , hogy a tollnak a belsejet lehetett tekergetni es abban elfert egy papir igy a csavo beletette a puskat es tulajdonkeppen kiolvasta belole az anyagot! :)

2009. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!