Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok? Gyógyszerészet....

Mit gondoltok? Gyógyszerészet. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Fakultációválasztás előtt állok, és az igazat megvallva még mindig nem tudom biztosan, mi szeretnék lenni. Olyan munkát szeretnék, amivel biztos el tudok helyezkedni. Most jött az ötlet, hogy milyen lenne a gyógyszerész. Szívesen megtanulnám, csak félek a kémia és biológia érettségitől...Kitűnő voltam eddig minden évben. Azért aggódok, mert sokszor magolok, és szerintem ezeknél a tantárgyaknál ez nagy hiba. Mit gondoltok? Nagyon nehéz bejutni, bent maradni? Stressz? Tapasztalatok? Írjatok mindent, jót, rosszat... csak sikerüljön végre eldöntenem...Köszönöm!
2011. ápr. 19. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos nagy hiba, ha magolsz! Szeretni és érteni kell a kémiát meg a biológiát, mert egy gyógyszerész kb. ezzel a két dologgal foglalkozik.

Én úgy tudom, nehéz is bejutni, és nehéz elvégezni is, de sajnos személyes tapasztalatom nincs, én vegyészmérnökire járok.

2011. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam gyógyszerész nyílt napon és ott külön elmondták, hogy egy gyógyszerész több kémiát tanul, mint egy vegyész. Plusz van még persze fizika, biológia. Hát bizony elég nehéz, de szerintem amikor pályát választasz, ne az legyen az elsődleges szempont, hogy mennyire nehéz elvégezni, hanem ,hogy mennyire tudsz elhelyezkedni, mennyire élveznéd stb. A gyógyszerészet nagyon jó szakma, keresik is a jó szakembereket és a fizetés sem utolsó :)
2011. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A magolókád a többszáz képletnél aranyat fog érni!

Ne félj tőle! Főleg, ha kitűnő voltál minden évben! :)

2011. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!