Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagy László Ált. Iskola és...

Nagy László Ált. Iskola és Gimnázium milyen? (Bp.20. ker. ) Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy jó tanuló. A húgom felvételizett most, az ő osztálytársnőjét felvették oda 2-es matekkal...
2011. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1996-ban végeztem ott. 1992-ben még afféle feltörekvő félelit gimi volt, most leszállóágban lévő fos hely, ahogy hallom. Akik jók voltak, elmentek.
2011. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

17:11

2es matekkal? szerintem az protekció volt... bár nem tudhatom


köszi a válaszokat amúgy, engem oda vettek fel (kb. átlagban olyan 4es tanuló vagyok) és örültem neki hogy felvettek egy jó suliba... hát mostmár nem tudom, mindegy remélem azért jó lesz...

2011. ápr. 25. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát , én voltam nyílt napon + órán( töri+ angol)

Nem volt rossz..nem a legjobb de nem is a legrosszabb..Viszont halálra untam magam az órán ..unalmasak voltak..és volt velem pár osztálytárs és szerintük is az volt.

2012. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Milyen a nyelvi előkészítős osztálya?

Igaz,hogy kijönnek 2 nyelvvizsgával?

2012. nov. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1992-ben is ezt hazudták. Talán az osztályunkból három embernek volt nyelvvizsgája. Nem kettő, egy...
2014. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!