Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor fogják kihírdetni a...

Mikor fogják kihírdetni a 2011-es ponthatárokat a felsőoktatási intézményekbe?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 15:05
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Milyen jó aki ki tudja számolni a pontszámokat, nekem máshogy van az egész...:(
2011. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

utolsó:

Ezt most azért írtad be, hogy megkérdezzük, hogy "MIért neked hogy van?" vagy csak sajnáljunk?

Ha semmi köze a kérdéshez a válaszodnak, minek írsz?

2011. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
utolsó: nem az vagyok akinek írtad, de ez amit írtál akkora bunkóság volt. már a 2. válaszoló válaszolt a kérdésre, akkor kérdezhetnéd azt is, hogy minek írt a következő tizen ember. -.-'
2011. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Vannak még bunkók...
2011. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki már válaszolt, de a többi ember megerősíti/cáfolja az álláspontját az kicsit más mint az h valaki beír egy teljesen irreleváns dolgot.

Ez abszolút a sajnáltatás kategória, ezt mindenki láthatja. Én kimondom amit gondolok, ha ezért bunkó vagyok, akkor az vagyok.

2011. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!