Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyszerre két OKJ-s képzést...

Egyszerre két OKJ-s képzést el lehet végezni?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy most fogok szóbelizni jövőhéten. És, ha maradok a jelenlegi sulimban, az egy 2 éves OKJ-s képzés, amit ugye 2011 szeptemberétől kezdenék nappali tagozaton. Közben és rögtön szeptembertől ugyan úgy 2011 szeptemberétől elkezdhetek egy másik OKJ-st estin?

Ja és a két szakma teljesen eltér és nem is egy intézményben van az oktatása.

A 2 éves OKJ-snek 2013-ban lesz vége, míg az 1 éves OKJ-snak 2012-ben lesz vége.

Szóval a vizsgaidőszak se esik egybe.

Szerintetek ezt meg lehet csinálni? Elméletben működhet?

Minden segítséget előre is nagyon köszönök :)


2011. jún. 17. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

miért ne?

én levelezőn fősulizok és mellette estin kezdek okj-t ősztől


mellesleg azt írtad hogy a vizsgaidőszakok sem esnének egybe

miért ne esnének? félévente van vizsgaidőszak, december-január és május-junius

mindenhol

2011. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én épp ingyenes tanfolyamot keresek, de egyszerűen nem találok. Akinek már van 1 OKJ-s képzettsége, már nem ingyenes neki a következő.

Nem tudom, az egyszerre végzett OKJ-s tanfolyamoknál mi a helyzet.

2011. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

* Én épp ingyenes tanfolyamot keresek, de egyszerűen nem találok. Akinek már van 1 OKJ-s képzettsége, már nem ingyenes neki a következő.

Nem tudom, az egyszerre végzett OKJ-s tanfolyamoknál mi a helyzet.


Ez azért nem egészen így van. :) Ha van egy középfokú OKJ-s képzés amit elvégeztél, és van arra épülő felsőfokú akkor továbbra is ingyenes.

Ha két középfokút végzel el, vagy két felsőfokút akkor kell fizetni, hiszen ezek nem épülnek egymásra.


Én tavaly elvégeztem egy középfokú általános gazdasági és statisztikai ügyintéző képzést, most elkezdtem egy erre épülő felsőfokú banki szakügyintéző képzést, így még mindig ingyen tanulok.

2011. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én e-mailben kérdeztem ugyanezt az egyik okj-s suli igazgatójától. Az ős sulijában estin akartam tanulni egy nappali iskolarendszerű okj-s mellett. Sajnos azt mondta, hogy az nem megengedett.


(Más kérdés, hogy megtudják-e egyáltalán, hogy máshol is tanulsz?)

2011. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!