Szerintetek 412 ponttal mennyire biztos, hogy felvesznek a BGF-re banki szakügyintézőnek (Zalaegerszeg)? És aki tud, az létszi meséljen valamit az egyetemről

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz? 200 volt tavaly a ponthatár....

Ennyi ésszel jobb iskolába és szakra is mehetnél......

2011. júl. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt valoban elbaltäztad,ennyi ponttal ide? räadäsul ez csak egy felsöfoku szakkepzes,es nem egyetem,max föiskola elökeszitönek nevezhetnem,viszont ha elvegzed a pontjaidat beszämitjäk ha valoban föiskolära mesz,es diplomära hajtasz. Bocs,de ez van.
2011. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát figy, biztos, hogy 412 pontod van? Mert ha tényleg annyi lenne,

1. nem kérdeznél ilyen hülyeségeket, hogy felvesznek-e

2. jobb sulit és tényleg jobb szakot kereshettél volna e helyet...

3. elvégzed, de semmire nem mész vele.....

4. nem mesélek az egyetemről, mert te észlény, a bgf az főiskola

5. te egy hülye vagy!

2011. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Most miért vagytok bunkók? Lehet az az élete vágya, hogy banki szakügyintéző legyen. Régebben én is szerettem volna menstruációsgörbeív-rajzoló lenni.
2011. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Télleg 412 pontom van! Van egy középfokú C angol nyelvizsgám,emelt töri 90,közép matek 82, közép német 80, közép irodalom 79, közép infó 92 meg ilyesmi jegyeim utolsó két évből! Amúgy azért akarok idemenni mert tetszik a meló és amennyire lehet segítei szeretnék az embereknek,hogyha nemis könnyebben,de jobban élhessenek!
2011. júl. 1. 19:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg ennyi eszed van, akkor meg tudtad volna állapítani, hogy felvesznek. És nem írnád tele a holnapot a hülye kérdéseiddel és nem csinálnál bohócot magadból.....
2011. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó csak érdeklődni szerettem volna,hogy milyen esélyeim vannak. Mondjuk elsőnek a Széchenyit(Győr) jelöltem meg gépészmérnöki szakon,ez utobbi se áll távol a szívemtől,de erre aztmondták nagyon húzos bekerülni.Majd meglátjuk
2011. júl. 1. 19:16
 8/10 A kérdező kommentje:
Én reménykedek
2011. júl. 1. 19:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak szeretnék érdeklődni a BGF-ről. Milyen a képzés,mennyire lehet hasznosítani,és mennyire lehet elhelyezkedni cégekhez. Akár a Széchenyiről is beszélhettek.
2011. júl. 1. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:
BGF-en szerintem a legjobb a képzés, de én pestet preferálom. Viszont ha 412 ponttal ilyenre jelentkeztél elég butuska vagy. Akkor már alapszak és pénzügy számvitel. Na oda már húzósabb bekerülni, de az alapszak és nem sima felsőfokú szakképesítés.
2011. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!