Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen OKJ-s képzéassel...

Milyen OKJ-s képzéassel tudnék új munkahelyet találni szerintetek?

Figyelt kérdés

Az anyagiak maximum 5-6százezer forint.Bármi érdekelhet,ami fiús szakma.

21F


2011. júl. 3. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
repülőgép szerelő. Ha nem is itthon, de külföldön el lehet vele midig helyezkedni.
2011. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tuti,hogy bele férne az 5-6százezerbe?:)
2011. júl. 3. 21:12
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem belefér, bár nem értek hozzá. Esetleg jó lehet valamilyen pénzügyi szak, bár azokból most elég sok van, így én nem kockáztatnám be. Ha birka türelmed van és bírod a stresszt elmehetsz repülés irányítónak is. Sajnos fogalmam sincs mennyibe kerül, de jóó...


Esetleg elmehetsz rendőrnek, tűzoltónak, katonának... ezek mindig kellenek. De mehetsz ápolónak is, belőlük is hiány van, mivel mindenki megy külföldre. Esetleg érdeklődj, hogy a környéketeken milyen szakokból van hiány. Gondolok itt lakatosra, cnc gépkezelőre stb. Ezek is jók lehetnek.


Esetleg valamilyen "mérnöksegéd" szakképzést is megpályázhatnál, ez sem egy életbiztosítás, de jól hangzik, hátha valamelyik vállalatnak bejön, és ha viszonylag jó érettségid van, akkor akár ingyen is elvégezheted fősulin/egyetemen.

2011. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jézusom... ennyi ESETLEGet sem használtam még egy megjegyzésben! Bocsi :D
2011. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
semmi baj.az a gáz,hogy van cnc esztergályos végzettségem,de mivel pályakezdő vagyok,nem kellek.:S
2011. júl. 4. 05:54
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor mást nem tehetsz mint hogy körbekérdezősködsz, hogy mi is az amivel a környéken eltudnál helyezkedni. Sajnos bármilyen képzést csinálsz meg, a pályakezdőket a legtöbb helyen nem várják túl szívesen, de fölöslegesen ne dobj ki ennyi pénzt az ablakon, előtte inkább érdeklődj, informálódj, hátha van valami olyan szak felétek, amiből nagyon nagy hiány van!
2011. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Gazdasági Informatikus jó informatikusnak és mindenféle gazdasági melóhelyre pl. bankba ahol jól keresnek és belefér a keretedbe is ;)
2011. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A gazdaság informatika viszont nem okj-s képzés tudtommal. Ha felsőoktatásban szeretne a kérdező tanulni, akkor én mindenképpen gépész-, villamosmérnököt, esetleg építőmérnököt javasolnék.
2011. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
gazdasági informatikus Okj-s is van az tuti, nálunk a suliban pl. tanítják. (két éves képzés)
2011. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
A Felnőtt aneszteziológiai és intenzív szakápoló OKJ-s képzés, külföldön kereset szakmák, kezdő fizetés nyugaton körülbelül egy millió forintnak megfelelő.
2011. júl. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!