Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minősített hegesztő képzés...

Minősített hegesztő képzés hol van legközelebb? (kifejtés lentebb)

Figyelt kérdés

Jász-Nagykun-Szolnok megyei vagyok és érdekelne, hogy hol lenne a közelben Minősített hegesztő képzés, ma voltam a munkaügyiben és kérdeztem, hogy lesznek-e majd képzések de elég bizonytalan volt az ember, mert azt mondta, hogy TALÁN és az is csak augusztusban...mert amiket eddig elakartak volna indítani vagy kevés volt rá a jelentkező vagy egyáltalán senki nem jelentkezett,


egy képzést találtam eddig ami szimpatikus (szakmunkás szintű a képzés) de az is Békéscsabán van


szakközépiskolai(informatika szak)érettségim van

22 éves vagyok (július 8.-án töltöm a 23-at), másodjára munkanélküli (2010. dec. 31. óta kemény 10 hónap munkaviszonnyal és azóta baromi nehéz..főleg lelkileg),erre gondoltam, hogy elvégezném mert csak érettségim van, ahogy nézegettem elég sok helyre keresik őket,meg érdekelne is a szakma


szóval aki tudna mondani ilyen képzést Jász-Nagykun-Szolnok megyében ami szakmunkás szintű a képzés annak nagyon örülnék, várom a válaszokat!


2011. júl. 4. 16:29
 1/3 Zoliol ***** válasza:
ha jó neked a sima hegesztő gyere Mezőtúrra a 626. szakképző iskolába
2011. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi szépen, érdekes, úgy tudtam hogy Túron nincs hegesztő képzés (legalábbis barátnőm is így tudta,ezért mondhatta), nem volna rossz ez sem


igazából azt nem tudom hogy a minősített vizsgát bárhol le lehet tenni?

2011. júl. 5. 18:22
 3/3 Zoliol ***** válasza:
kérdezd meg ott
2011. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!