Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet belőlem hangmérnök?

Hogyan lehet belőlem hangmérnök?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni h ehhez főiskola v egyetemi végzettség kell vagy van okj-s tanfolyam is? Illetve h pontosan mit is csinál egy hangmérnök? :D
2009. márc. 30. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:

SZÍNHÁZ- ÉS FILMMŰVÉSZETI EGYETEM

MOZGÓKÉP ALAPSZAK (BA)

HANGMESTER SZAKIRÁNY-ez egyetemi képzés.

Van okj-s is, az középfokú.

2009. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm utána is nézek:)
2009. márc. 30. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm aki hangmérnöknek mondta magát a Budapesti Műszaki Egyetemen végzett a villamosmérnök szakon akusztika-hangtechnika szakirányon. Az tényleg mérnök.
2009. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is villamosmérnöki karon vagyok, van aki tőlünk hangmérnöknek megy.
2009. ápr. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyon informatív cikk arról, hogyan lehet belőled hangtechnikus, vagy hangmérnök!


[link]

2011. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TrancyDolphinLasGoas válasza:
0%

az eddigieket örömmel olvasva, az én kérdésem a témához:


(1) ha egy jó dj szeretnél lenni, teremben is szabadban is


akkor hol érdemes körülnézned?


(2) ha zenéket gyűjtenél, pl. bennszülöttek közt, de mindenféle zenerögzitéshez akarnák konyitani


akkor hol érdemes körülnézned?


személyes álmom amúgy zenei projectek managelése, igaz még nem is tudtam jól megfogalmazni hogy mit értek alatta, talán arra gondolok hogy pl a lajkó egy óriási hegedűs, de csak azért csupán egy óriási hegedűs mert nem egy óriási országban született, lehetne őt egy univerzális transzzenés tehetségnek is ismerni aki nemzetközi jelentőségű, na most ez is egy projet akkor....


na értitek.... :)

2011. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!